ZALCOM ZALCOM ZALCOM ZALCOM

O firmie

Firma pod marką TeknoAmerBlok działa na polskim rynku od 2002 roku.

Powstała dzięki połączeniu firm TeknoBlok i AmerBlok, marek istniejących od początku lat 90-tych. Służymy zatem Państwu naszym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji elementów betonowych przeznaczonych do wykonywania elewacji, ścian o zwiększonej izolacyjności ogniowej i akustycznej, a także wszystkich innych typów konstrukcji murowanych wymagających ponadstandardowych parametrów lub wyglądu.

TeknoAmerBlok, oprócz dostawy wyrobów, zapewnia profesjonalny serwis doradczy, który pomoże Państwu w wybraniu rozwiązania najlepszego dla danej budowy. Oferowane przez nas wyroby zostały tak zaprojektowane, aby w połączeniu z dostępnymi w naszej ofercie akcesoriami pozwalały na wykonanie najlepszej jakości konstrukcji przy znacznym ograniczeniu kosztów. Należy przecież pamiętać, że dobrze zaprojektowany i użyty system pozwoli na zminimalizowanie kosztów całej konstrukcji, czyli także kosztów usztywnień ścian, podparć, robocizny, odpadów, logistyki itd.

Serwis doradczy TeknoAmerBlok pomoże Państwu również w optymalnym doborze systemu mocowania elewacji. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że ustalenie szczegółów mocowania na wczesnym etapie inwestycji pozwala na znaczące obniżenie kosztów wykonania ściany oraz pozwala uniknąć problemów wykonawczych.

TeknoAmerBlok produkuje także elementy z betonów różnych typów na zamówienie indywidualne (wg opracowanych przez nas mieszanek). Jesteśmy w stanie wykonać unikalne elementy przeznaczone na konkretną budowę według projektu architektonicznego. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować Państwu najlepsze technicznie rozwiązania z uwzględnieniem mocowania elementów oraz ich transportu.

W naszej ofercie znajdują się także rozwiązania dla Klientów indywidualnych przeznaczone do wykonywania efektownych ogrodzeń, murów oporowych oraz elementów małej architektury. Elementy z tych grup zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić ich montaż na małych budowach.

W TeknoAmerBlok dbamy o wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo. Nasza firma posiada wszelkie dokumenty dopuszczające wyroby do obrotu. Posiadamy system Zakładowej Kontroli Produkcji audytowany przez polską jednostkę certyfikującą na obowiązujące w danej chwili normy branżowe. Nasze laboratorium zakładowe na bieżąco kontroluje jakość wyrobów i rzetelnie opracowuje wyniki badań, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

Zapraszamy Państwa do współpracy z TeknoAmerBlok

Design by ZALCOM